Podpořte vydání básnické sbírky

V poslední době jsem měl možnost na různých místech prezentovat své básně, které se se setkaly s velmi pozitivními ohlasy. Proto jsem se domluvil s nakladatelstvím Malvern na vydání básnické sbírky. Aby mohla kniha vyjít, potřebuji vybrat dostatečné finanční prostředky. Proto vás všechny prosím o podpoření crowdfundingové kampaně: https://www.startovac.cz/projekty/kdyz-jsem-byl-clovekem-sbirka-basni/. Na tomto odkaze naleznete všechny podstatné informace o plánované knize včetně ukázek básní. Do kampaně bude možné přispívat do konce října 2019.

Crowdfundingová kampaň funguje tak, že si ze seznamu vyberete jednu nebo více odměn, odešlete finanční příspěvek, a když kampaň dosáhne cílové částky (v tomto případě 10000 Kč), tak svou odměnu dostanete. V opačném případě se Vám peníze pošlou zpátky na účet.

V kampani si můžete objednat knihu s různými zajímavými benefity a můžete se také stát oficiálními sponzory! Pokud Vás poezie nezajímá, můžete si vybrat třeba fotografii z cyklu SVĚT V ODRAZECH nebo vyprávění z cest. Kniha by měla vyjít ještě před Vánocemi, její výtisk i další odměny tedy mohou posloužit i jako vánoční dárek. V případě, že vyberu více peněz, než je zapotřebí, použiji přebytek na financování svých dalších knih či fotografických výstav.

Zároveň Vás také zvu na dvě autorská čtení, která se budou konat:

V pondělí 7. října od 20 hod. v Činoherní kavárně (Ve Smečkách 26, Praha 1), kde kromě básní z připravované sbírky uslyšíte i několik krátkých absurdních dramat a ukázky z tvorby mého kamaráda Kuby Kurnase. Více informací zde: https://www.facebook.com/events/666650807151978/

Ve středu 23. října od 19:30 v kavárně Liberál (Heřmanova 6, Praha 7), kde mimo mě uslyšíte také hudební vystoupení profesionální pianistky Gwiwer Avedisyan. Více informací zde:
https://www.facebook.com/events/512223835992389/

Budu rád, když odkaz s kampaní i pozvánky na čtení rozšíříte mezi své přátele, které by to mohlo zaujmout!